Forum wędkarskie- wędkarstwo Forum wędkarskie- wędkarstwo Największe forum wędkarskie w Polsce (dawne Wedkowanie.net). Wędkarstwo, PZW, filmy wędkarskie, metody połowu, testy sprzętu, przynęty i zanęty, łowiska, zdjęcia i gry wędkarskie. Posiadamy ponad 10 tysięczną społeczność, która napisała już przeszło 130 tysięcy wiadomości. Weź udział w dyskusji i dołącz do nas już dziś!
Użytkownicy Mapa użytkowników Filmy Wędkarskie Dzienniki wędkarskie Targowisko Wyszukiwarka Album zdjęć  Kontakt 

Sposób na rozkręcenie forum

Lulek 


Ulubiona metoda: Spinning/Grunt
Pomógł: 31 razy
Wiek: 36
Posty: 711
Otrzymał 140 piw(a)
Skąd: Łódź


Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 22:04   

robert pl napisał/a:
Odświeżam temat ,jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły proszę pisać ,każdy będzie brany pod uwagę .

Ja mam kilka pomysłów i kilka moich osobistych przemyśleń.
Pierwsza sprawa to sama kwestia konieczności rozkręcania forum.Bardzo dobrze pamiętam jak jakiś czas temu forum rozkręciło się zupełnie nieźle - były ciekawe i trafne pomysły, które miały na nas czekać w przyszłości.Ogólnie zapowiadało się całkiem całkiem niestety równie szybko co inicjatywa się pojawiła równie szybko w tajemniczych okolicznościach cała sprawa ucichła.Nie mnie w to ingerować, ale to mocno zastanawiająca sprawa, że zaangażowane w całe przedsięwzięcie osoby zaniechały kontynuowania tego planu...warte zastanowienia.
Tylko co oznacza rozkręcenie forum ? Czy ma to być po prostu liczone w ilości pojawiających się dziennie postów ? W ostatnich miesiącach przeglądałem inne fora o mniej lub bardziej ugruntowanej pozycji (nawet zaliczyłem na jednym bana luzik ) .Co rzucało się w oczy to te zaczynające swoją przygodę o ile zdarzy się w nich popisać z ludźmi to jednak po dłuższym kontakcie stają się dosyć monotonne ponieważ pojawiają się po prostu powtarzające się odwieczne tematy , za wzór podam chyba najbardziej sławny ''Żyłka czy plecionka na spinning ? " powodują na dłuższą metę przynajmniej u mnie znużenie . Powiem tak ile razy można odpowiadać na te same pytania, ile razy można zadać to samo pytanie w tym samym temacie ? Na tym forum wprawny internauta znajdzie odpowiedzi na dużo nurtujących pytań po prostu czytając stare posty.Same tematy zostały obszernie opisane.
Czego brakuje wg. mnie ?
- Powiedzmy, że mobilna wersja to super ułatwienie w czasach telewizorów noszonych w kieszeni od spodenek.Zdaję sobie sprawę, że może to nie jest takie proste coś takiego zrobić.
- Co się stało z działem Rodbuilding ? To dziś bardzo modna sprawa, na takie kije jest istny bum a temat jest martwy pomimo faktu, że wiem iż w naszych szeregach są profesjonalni rodbuilderzy. Nie da się oczywiście nikogo zmusić i przemówić, że taka aktywność osób bawiących się w te rzeczy to chyba najlepsza darmowa wersja reklamy jaką mogą sobie wyśnić.
- Konkursy z nagrodami choćby miały to być dwie obrotówki Jaxona
- Wiem, że poruszę kontrowersyjną sprawę , ale idę o zakład , że stare poczciwe rybki oznaczające rangę :) użytkownika były dla sporej grupy jakąś motywacją do udzielania się.Zawsze lepiej jest być karasiem niż ukleją...sprawa nabijaczy postów to rzecz dla modów (będą mieli jakieś zajęcie luzik ) a niektórzy może nieco się wysilą i wykażą większą inicjatywę w pisaniu bardziej ciekawych postów ?
- Jakieś specjalne wyróżnienia dla łowców okazałych egzemplarzy ? Przykładowo za złowionego i wstawionego do działu ''Jak było dziś na rybach'' szczupaka ponad metr, w profilu umieszczać symbol - ''złoty szczupak''
Wiem, że kombinuję ale głośno myśleć chyba można ? Przynajmniej na tym forum jestem tego pewien.

Wystawiono 4 piw(a): GrzegorzM, KamAnt, lechuss18, robert pl    » Więcej szczegółów
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
GrzegorzM 
AdministratorUlubiona metoda: Spławik i feeder
Pomógł: 37 razy
Posty: 1424
Otrzymał 185 piw(a)
Skąd: Złocieniec / Szczecin


Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 22:13   

Jako zwykły użytkownik, a były administrator chętnie odpowiem na to:
Lulek napisał/a:
ardzo dobrze pamiętam jak jakiś czas temu forum rozkręciło się zupełnie nieźle - były ciekawe i trafne pomysły, które miały na nas czekać w przyszłości.Ogólnie zapowiadało się całkiem całkiem niestety równie szybko co inicjatywa się pojawiła równie szybko w tajemniczych okolicznościach cała sprawa ucichła.Nie mnie w to ingerować, ale to mocno zastanawiająca sprawa, że zaangażowane w całe przedsięwzięcie osoby zaniechały kontynuowania tego planu...warte zastanowienia.

Pewna osoba z zarządu, w sumie to chyba nawet dwie (choć druga nie do końca oficjalnie) stwierdziły, że zmiany wizualne, techniczne są tylko po to bym (chodziło o mnie) mógł sobie je wpisać w CV, pokazywać pracodawcom i ogólnie potrenować :) Kij tam, że ciosam strony hurtowo na codzień, portfolio mogę nimi wypchać po brzegi, a za wykonane prace mam należycie płacone - podobno to orybach.pl dawało mi pracę i mogłem się nim chwalić :) Polaczkowatość nie zna granic, niestety. Chyba muszą minąć dziesiątki lat by te dziadostwo wyginęło.

Kamilowi (kp44) równie skutecznie podcięto skrzydła. To tak w skrócie, nie dopytujcie dalej bo to nieistotne. Z pewnością przysłużycie się obecnej administracji podrzucając im pomysły. Zawsze byliśmy, a teraz beze mnie - osoby z zarządu są otwarte na propozycje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
GrzegorzM 
AdministratorUlubiona metoda: Spławik i feeder
Pomógł: 37 razy
Posty: 1424
Otrzymał 185 piw(a)
Skąd: Złocieniec / Szczecin


Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 22:19   

A jeszcze co do tych, którzy piszą, że forum umiera - nie jest to do końca prawda, w tym miesiącu forum ma statystyki odwiedzin największe od przeszło roku i stale wzrastają. Jedyna niedogodność to ilość postów - tych jest niewiele, choć i z tym w tym miesiącu nie jest źle. Generalnie patrząc na to tak z boku - dla mnie forum jest w miarę ok, ale cele mieliśmy dużo wyższe, mierzyć trzeba wysoko, ale niestety niektórzy stwierdzili, że dobrze im jest tak jak jest, a szkoda.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Maniek 
Zakochany w Bugu


Pomógł: 21 razy
Wiek: 46
Posty: 935
Otrzymał 300 piw(a)
Skąd: Sobiborski Park Krajobrazowy


Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 18:20   

GrzegorzM napisał/a:
Pewna osoba z zarządu, w sumie to chyba nawet dwie (choć druga nie do końca oficjalnie) stwierdziły,

GrzegorzM napisał/a:
a teraz beze mnie

Inne dziecko mnie wnerwiło, więc ja zabieram zabawki i wynosze sie z tej piaskownicy....
Nie podoba mi się to Grzegorzu M. Uważam, że takie "obrażanie się" jest mało dorosłe, moja propozycja to; "Olej to" i dawaj tu z powrotem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
GrzegorzM 
AdministratorUlubiona metoda: Spławik i feeder
Pomógł: 37 razy
Posty: 1424
Otrzymał 185 piw(a)
Skąd: Złocieniec / Szczecin


Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 19:49   

Maniek napisał/a:
Inne dziecko mnie wnerwiło, więc ja zabieram zabawki i wynosze sie z tej piaskownicy....

wymoderowano mi tym tekstem po uszach od początku istnienia forum (a to już chyba 7 lat) kiedy byłem obrażany, mieszany z błotem i chciałem odejść. Wtedy jednak chęć czynienia czegoś fajnego, zapał był silniejszy i wracałem, ale każdemu w końcu puszczą nerwy. Miarka tym razem się przebrała, a Ty Mariusz tak na prawdę nie znając mnie deprecjonujesz mnie tym tekstem i najzwyczajniej obrażasz. Mało tego - jak słyszysz teksty o których mówiłem wczesniej, że robiłem coś dla pieniędzy itp. i to od osób najbardziej zaufanych, z którymi współpracowało się przez lata i były ostatnimi osobami, od których takiego czegoś bym się spodziewał tracisz tak na prawdę wiarę w ludzi i uświadamiasz sobie, że tak na prawdę nie można nikomu ufać, zwłaszcza w internecie, więc ciężko o jakikolwiek zapał i o dobre chęci, kiedy nigdy tak na prawdę nie wiadomo, kiedy ktoś wbije Ci nóż w plecy.I proszę jeszcze raz - temat nosi nazwę "Sposób na rozkręcenie forum" i na tym prosiłbym abyście się skupili, a administracja niech o to zadba, by nie było niepotrzebnych postów takich jak moje, a których nie potrafię się powstrzymać pisać.

Nie ma takiego przeklinania! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Maniek 
Zakochany w Bugu


Pomógł: 21 razy
Wiek: 46
Posty: 935
Otrzymał 300 piw(a)
Skąd: Sobiborski Park Krajobrazowy


Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 20:05   

Grzegorz, daleki byłem- jestem od odbrażania Cię, nie znam sprawy, nie znam sytuacji, ale znam zycie i wiem jak jest; zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie podpasuje- zawsze i wszędzie, czy w prawdziwym życiu czy wirtualnym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Frank_Lucas 
Wojciech D


Ulubiona metoda: Match
Okręg PZW: Białystok
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Posty: 167
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Augustów


Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 20:06   

Może wprowadzenie blogów? Chętni prowadziliby takie blogi w których opisywaliby swoje ulubione metody czy wyjazdy nad wodę.
_________________
Im mniej nad wodą tym więcej sprzętu w szafie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Disaster 

Pomógł: 23 razy
Wiek: 27
Posty: 416
Otrzymał 33 piw(a)
Skąd: Zagnańsk


Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 20:26   

Frank_Lucas napisał/a:
Może wprowadzenie blogów? Chętni prowadziliby takie blogi w których opisywaliby swoje ulubione metody czy wyjazdy nad wodę.

Ależ są już Dzienniki Wędkarskie.


Co do tego co pisze GrzegorzM - ja może nie jestem najaktywniejszym użytkownikiem forum ale kilka lat tutaj już jestem z wami i nie wyobrażam sobie bardzo forum bez Twojej osoby :)
Nie znam sytuacji także nie drążę tematu i do niczego nie namawiam ale myślę, że są tutaj osoby, dla których warto się starać.
_________________
Cytat:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

» Wędkarstwo, strona główna » Działy ogólne » Regulamin i organizacja forum » Sposób na rozkręcenie forum

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietachSkocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl Forum - GrzegorzM ©

Administracja nie odpowiada za materialy publikowane przez uzytkownikow. Uzytkownik rejestrujac sie na forum w peeni odpowiada za publikowane przez siebie wiadomosci. Wszelkie roszczenia w sprawie opublikowanych tresci prosimy zgaaszac do ich autorow.

strzalkaMapa Forum