Forum wędkarskie- wędkarstwo Forum wędkarskie- wędkarstwo Największe forum wędkarskie w Polsce (dawne Wedkowanie.net). Wędkarstwo, PZW, filmy wędkarskie, metody połowu, testy sprzętu, przynęty i zanęty, łowiska, zdjęcia i gry wędkarskie. Posiadamy ponad 10 tysięczną społeczność, która napisała już przeszło 130 tysięcy wiadomości. Weź udział w dyskusji i dołącz do nas już dziś!
Użytkownicy Mapa użytkowników Filmy Wędkarskie Dzienniki wędkarskie Targowisko Wyszukiwarka Album zdjęć  Kontakt 

SPRO Passion 740 Match

borys 
NADWORNY GLĘDA


Pomógł: 118 razy
Wiek: 50
Posty: 3744
Otrzymał 74 piw(a)
Skąd: Jasło


Wysłany: Pią Lis 23, 2007 23:57   SPRO Passion 740 Match

Jeszcze jedna recenzja i jak wcześniej wspomniałem, na deser zostawiłem sobie smakołyki w postaci kołowrotków SPRO
SPRO PASSION 740 MATCH to następna pozycja w kolekcji :lol:

Jak z nazwy można wywnioskowac kołowrotek do odległościówki.

-obudowa grafit
-szpula aluminium (match)
-6łożysk+oporowe
-mocna przekładnia
-precyzyjne nawijanie żyłki

-świetny hamulec
-przełożenie 5,0:1
-waga 291g
-cena 150zł
To podstawowe parametry.
O ile mi się nie znudzi to przewiduje dla niego dożywocie przy odległościówce :lol: Pracuje jak marzenie

Ma jednak wadę: W komplecie jest tylko jedna szpula :( ale mimo tego defektu warto zainwestowac w ten sprzęt który odwdzięczy sie precyzja i niezawodnością w każdym calu

Dzięki za recenzję - admin
_________________
złap & się drap
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Szisz 
Karol :)


Wiek: 30
Posty: 186
Skąd: Sobolew City :)


Wysłany: Pon Mar 24, 2008 12:18   

ja też mam passiona tyle że zwykłego, z przednim hamulcem wielkość 30 :)
Maiłem 2 :) ale został jeden bo jednego sprzedałem :radocha:
u mnie też wszystko ładnie pracuje, tak jak Borys pisał, tylko ma 2 minusy, a mianowicie;
- zawsze jest minimalny luz na korbce
-na początku w drugim kołowrotku zacinał się kabłąk, albo nie chciał się otwierać :)
Gościu z F-M powiedział żebym tam wpuścił troszeczkę płynnego samru, pomogło chodzi jak "marzenie"
Więc z czystym sumieniem polecam :radocha:
_________________
Nie tłumacz się.....wrogowie i tak nie uwierzą a przyjaciele tego nie potrzebują.....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
fishmaniak 
Catch and Release


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Posty: 13
Skąd: Wrocław


Wysłany: Pon Mar 02, 2009 20:48   

Ja również posiadam passionka 730,polecam go z czystym sumieniem za tą kasę nie znajdziecie lepszego młynka :)
_________________
.:Moje Spinningi:.
Batson- IST1142F + Spro Red Arc 10200
Team Dragon 2.7m c.w 2-14g + Team Dragon FD720iX
Konger Aviator 2.6m c.w 3-10g + Spro Passion FD 720

-------------------------------------------------------
Postaw piwo autorowi tego posta
 
arkadiuszoo 


Wiek: 42
Posty: 24
Skąd: Olsztyn / Otwock


Wysłany: Pon Mar 30, 2009 21:20   

Dodam jeszcze jeden mały minus. Mimo, że kołowrotek jeszcze przeze mnie nie używany, to już zaczynają się ścierać "złote" napisy na korpusie ;)
Estetom może przeszkadzać, po za tym wykonanie kołowrotka bdb.

Pozdr.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Disaster 

Pomógł: 23 razy
Wiek: 32
Posty: 409
Otrzymał 33 piw(a)
Skąd: Zagnańsk


Wysłany: Sob Sie 04, 2012 14:34   

Będzie się nadawał dobrze do spinningu taki kołowroteczek? Właśnie się rozglądam za jakimś kołowrotkiem do wędki 2.7m 20-40 wyrzut - szczupakowo/sandaczowy sprzęt.
_________________
Cytat:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Stejdooo 
Spinn 4ever


Pomógł: 7 razy
Posty: 101
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Elbląg


Wysłany: Sob Sie 04, 2012 17:00   

Dobrze się będzie sprawował przy spiningu . Dużo osób na forum go posiada , i większość poleca . Przy przynetach oscylujących w 20-40 weź lepiej wielkość 40.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
roland 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Posty: 162
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: Głogów


Wysłany: Sob Sie 04, 2012 18:25   

Przy przynętach 20-40 to on za długo nie pochodzi . Passion nadaje się do lekkiego spinu a nie do ciężkiej orki
_________________
C&R SSR
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Piotreq 
spinfan


Pomógł: 121 razy
Wiek: 46
Posty: 1414
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Płock


Wysłany: Sob Sie 04, 2012 18:35   

roland, u mnie jest właśnie do cięższej orki (gumy 10-15cm plus główka 10-20gr, wody stojące) od 4 sezonów nim tak kręcę może nie jest to bardzo intensywne łowienie z mojej strony ale kołowrotek ma spore przeciążenia (FD730) i może praca nie jest maślana ale spokojnie daje radę nim łowić przy takim zestawie luzik
Postaw piwo autorowi tego posta
 
roland 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Posty: 162
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: Głogów


Wysłany: Nie Sie 05, 2012 13:31   

Piotreq, ja do orki mam reda i powiem szczerz że on już szumi po niecałym sezonie a passion FD730 używam do spławikówki choć wcześniej był przy federku i tam troche dostał po głowie ,więc może z tąd taki moje zdanie ale i tak zdania nie zmieniam :)
_________________
C&R SSR
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Stejdooo 
Spinn 4ever


Pomógł: 7 razy
Posty: 101
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Elbląg


Wysłany: Nie Sie 05, 2012 16:08   

roland, bez przesady passion nie jest tak delikatny , mój kumpel ma wielkość 30 przy spinie 10-35 , i łowi czasami naprawdę ciężko (algi 2 i 3 , gumy na główkach po 20g) , jest zadowolony i naprawdę nic złego z tym kołowrotkiem się nie dzieje , a ma go już prawie 2 sezony .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Wyświetl posty z ostatnich:   

» Wędkarstwo, strona główna » Sprzęt wędkarski » Testy sprzętu wędkarskiego » Kołowrotki » SPRO Passion 740 Match

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl Forum - GrzegorzM ©

Administracja nie odpowiada za materialy publikowane przez uzytkownikow. Uzytkownik rejestrujac sie na forum w peeni odpowiada za publikowane przez siebie wiadomosci. Wszelkie roszczenia w sprawie opublikowanych tresci prosimy zgaaszac do ich autorow.

strzalkaMapa Forum