Forum wędkarskie- wędkarstwo Forum wędkarskie- wędkarstwo Największe forum wędkarskie w Polsce (dawne Wedkowanie.net). Wędkarstwo, PZW, filmy wędkarskie, metody połowu, testy sprzętu, przynęty i zanęty, łowiska, zdjęcia i gry wędkarskie. Posiadamy ponad 10 tysięczną społeczność, która napisała już przeszło 130 tysięcy wiadomości. Weź udział w dyskusji i dołącz do nas już dziś!
Użytkownicy Mapa użytkowników Filmy Wędkarskie Dzienniki wędkarskie Targowisko Wyszukiwarka Album zdjęć  Kontakt 

Jak było dziś na rybach ?

Bączek 
Moderator



Ulubiona metoda: Feeder
Okręg PZW: Zamość
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Posty: 359
Otrzymał 190 piw(a)
Skąd: Michalów


Wysłany: Pon Lis 14, 2011 17:08   

Ale odbiegliście od tematu!! Ostrzeżenia jak nic!! :D Nie no mniejsza z tym luzik dla takiej ryby i jej łowcy należą się niezliczone gratulacje, ja sam chylę czoła po same palce u nóg! :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
borys 
NADWORNY GLĘDA


Pomógł: 118 razy
Wiek: 50
Posty: 3744
Otrzymał 74 piw(a)
Skąd: Jasło


Wysłany: Pon Lis 14, 2011 17:20   

Aleś się Rysiek rozpędził :D Wielki szacunek :brawo: Piękny okaz!!!
_________________
złap & się drap
Postaw piwo autorowi tego posta
 
szacak 
kiełbik

Wiek: 26
Posty: 7
Skąd: Koszyce Wielkie/Tarnów


Wysłany: Pon Lis 14, 2011 17:51   

ja dzisiaj na rzece bialej zlowilem 16 uklejek.
Wiecej nic nie bralo :|





Tak jak su_mik zasugerował poczytaj regulamin i używaj polskich znaków!! Bączek
_________________
Unia tarnów !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Maniek 
Zakochany w Bugu


Pomógł: 21 razy
Wiek: 51
Posty: 913
Otrzymał 294 piw(a)
Skąd: Sobiborski Park Krajobrazowy


Wysłany: Pon Lis 14, 2011 18:12   

babz86 napisał/a:
co do sprzętu,jest to PM 270 5-25 główka 12,5 g kopyto zielone z czerwonym grzbietem, perła model jakiś stary,ryba złapana około 11,od rana wymieniłem pare kolorów, ten był przypadkowy,na linkę nanofil

Przepraszam za ten post, naprawdę przepraszam Rysiu, ale strasznie mi to doskwiera, coś mi tu nie gra, zdecydowanie; nie ten sprzęt, nie ta główka, nie ta żyłka- myślę że coś zostawiłeś dla siebie- właściwie to Cie rozumiem, pewnie na Twoim miejscu zrobiłbym to samo, ale wiedz że ja się jednak nie nabrałem- Pozdrawiam ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Punio 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Posty: 185
Skąd: drawsko pomorskie/arhus-dk


Wysłany: Pon Lis 14, 2011 18:57   

Cytat:
babz86 napisał/a:
co do sprzętu,jest to PM 270 5-25 główka 12,5 g kopyto zielone z czerwonym grzbietem, perła model jakiś stary,ryba złapana około 11,od rana wymieniłem pare kolorów, ten był przypadkowy,na linkę nanofil

Przepraszam za ten post, naprawdę przepraszam Rysiu, ale strasznie mi to doskwiera, coś mi tu nie gra, zdecydowanie; nie ten sprzęt, nie ta główka, nie ta żyłka- myślę że coś zostawiłeś dla siebie- właściwie to Cie rozumiem, pewnie na Twoim miejscu zrobiłbym to samo, ale wiedz że ja się jednak nie nabrałem- Pozdrawiam ;)


gratulacje :lol:
linka 0.10??? nawet jak na plecionkę na zębatego to troszsku chyba za mało.tym większy szacunek za udany hol
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Krisku 
Spinningoholik


Pomógł: 4 razy
Posty: 106
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: Mazury


Wysłany: Pon Lis 14, 2011 19:29   

WIELKI SZACUN !!! GRATULACJE !!! Zębaty pierwsza klasa, no i wędkarz też oczywiście !!!
_________________
Nie ważny sprzęt - ważne umiejętności !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubus82 

Pomógł: 1 raz
Posty: 30
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: NL


Wysłany: Pon Lis 14, 2011 19:50   

babz86 napisał/a:


krokodyl pływa w jeziorze!!!



Obrazek


Obrazek


Mam nadzieję że mówisz prawdę,chociaż po twoich postach nie zdziwię się gdyby ten piękny szczupak został zarżnięty.



Bez odpioru.



Ten post mogłeś zachować dla siebie.. Przykro się to czyta.. Bez odbioru. Panowie i Panie wracamy do tematu Bączek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mayki 
a taraz samo szczęście


Pomógł: 8 razy
Wiek: 49
Posty: 411
Otrzymał 64 piw(a)
Skąd: Karpacz


Wysłany: Pon Lis 14, 2011 20:43   

babz86, nic tylko Gratki wielkie a co do reszty tych marnych postów to nie widze sensu aby Ryśka tutaj jechać o co że rybe złowił :) A wam gula skacze, jak się nie nauczyliście łowić to podjedzcie do Kudowy i wam pan pokaże :P A posty że nie wypuścił czy nie na ten sprzęt,toż to herezja i to czysta :kijemgo: może jeszcze z siaty albo na oścień trafił.Ludzie litości nie raz Rysiek zdjęcia wstawiał z pięknymi rybami i udowodnił to że jest wędkarz pierwszej wody ,a jeśli coś zabiera to tylko dlatego że lubi jeść ryby :) Więc się zastanówcie co piszecie bo przez takie p...ne posty uciekają z forum co lepsiejsi wedkarze ja sam już od długiego czasu nie prezętuje ryb ze wzgledu na takie posty jak powyżej :nerwus:
_________________
...prosiłem o wszystko bym mógł cieszyć się życiem ,a dostałem życie bym mógł cieszyć się wszystkim ale ryb nadal nie umiem łowić
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ania81 


Pomogła: 3 razy
Wiek: 42
Posty: 72
Skąd: Lipno


Wysłany: Pon Lis 14, 2011 20:58   

A jeszcze ja gratuluję piękny szczupak aż chce się popatrzeć . :okok:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dominik1998 
Karaś...

Ulubiona metoda: Grunt
Okręg PZW: Leszno Poznań
Posty: 35
Skąd: okolice Leszna WLKP


Wysłany: Pon Lis 14, 2011 20:58   

Mayki popieram co im do tego czy ktoś zabiera rybę czy nie. Czasami to wszystkich denerwuje jak ktoś przyjdzie i powie np. ten szczupak został zabity albo coś w tym stylu. A to tylko nasza decyzja czy my ją bierzemy i co im do tego!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Wyświetl posty z ostatnich:   

» Wędkarstwo, strona główna » Działy pozostałe » Wędkarskie archiwum » Archiwum "Pamiętnik Wędkarza" » Jak było dziś na rybach ?

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl Forum - GrzegorzM ©

Administracja nie odpowiada za materialy publikowane przez uzytkownikow. Uzytkownik rejestrujac sie na forum w peeni odpowiada za publikowane przez siebie wiadomosci. Wszelkie roszczenia w sprawie opublikowanych tresci prosimy zgaaszac do ich autorow.

strzalkaMapa Forum